<

Wrocław Notariusz - Małgorzata Szyszko

Wrocław Notariusz - Małgorzata Szyszko Kancelaria notarialna notariusz Małgorzaty Szyszko mieści się w sąsiedztwie wrocławskiego rynku. Zgodnie z ustawą Prawo o notariacie notariusz Wrocław świadczy wymienione w ustawie czynności notarialne.

Używając pomocy notariusza zdołasz np. stworzyć akt notarialny, wykonać poświadczenie, spisać protokół, utworzyć protest lub weksel.

Dzięki notariuszowi możliwe jest: robienie wypisów, odpisów, wypisów i wyciągów z dokumentów, wytwarzanie protokołów dziedziczenia i aktów zaświadczenia dziedziczenia.

Notariusz to jednostka powierzenia publicznego. Czynności przeprowadzone przez notariusza mają charakter dokumentu urzędowego.

Czynności notarialne wytwarzane są przez notariusz Małgorzatę Szyszko po uprzednim kontakcie zainteresowanych stron bezpośrednio z rejentem lub pracownikami Kancelarii.

Za czynności notarialne notariusz skasuje wynagrodzenie zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 czerwca 2004 r. w sprawie maksymalnych stawek taksy notarialnej, z kolei wszelkie informacje dotyczące czynności notarialnych są udostępniane przez notariusza za darmo.

Po złożeniu wymaganych do czynności notarialnej dokumentów, rejent dokonuje analizy ich prawidłowości i podchodzi do czynności notarialnych.

Kontakt: ul. Bałuckiego 4/2, 50-034 Wrocław, tel. 071 7967955, 071 7967956

Kancelaria dostępna jest w dni robocze w godzinach 9 - 16.

Szczegóły strony www.notariusz-wroclaw.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.notariusz-wroclaw.pl:

Wrocław Notariusz - Małgorzata Szyszko

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 45 Odwiedziny googlebot 1042

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: